Dlaczego warto u nas kupić projekt?

Dlaczego warto u nas kupić ?

Szukają Państwo gotowego projektu domu? Świetnie trafiliście!

1. Wysoka jakość opracowań
Profesjonalna i funkcjonalna baza projektów, zamieszczona w naszym portalu, ułatwi Państwu wybór spośród bogatej oferty projektów autorstwa uznanych pracowni architektonicznych. Współpracujemy z renomowanymi firmami projektowymi, mającymi na swym koncie tysiące zrealizowanych obiektów! Kupując projekt za pośrednictwem naszego serwisu mogą mieć Państwo pewność, że jest on zgodny z aktualnymi rozporządzeniami prawa budowlanego. Świadczy o tym wysoka jakość dokumentacji projektowej i technicznej.

2. Istotne informacje
Mając na względzie wygodę naszych Klientów dokładamy starań, by w zasięgu ręki mieli Państwo informacje o zawartości kupowanego projektu, dopuszczalnych zmianach bez zgody projektanta, a w niektórych przypadkach otrzymują Państwo darmowe lustrzane odbicie, by projekt stał się jak najlepiej dostosowany do indywidualnych oczekiwań.

3. Szeroki wybór - ponad 20000 projektów
Na naszych stronach prezentowanych jest już ponad 20000 projektów! Baza stale się powiększa - na bieżąco wprowadzamy nowe projekty kolejnych biur, z którymi rozpoczynamy współpracę.

4. Łatwe wyszukiwanie
Przy tak szerokim wachlarzu projektów domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych czy też domków letniskowych, mają Państwo do dyspozycji funkcjonalny system wyszukiwania ze względu na typ domu, wielkość, chęć posiadania kominka, garażu, piwnicy czy też ze względu na szerokość działki, którą Państwo posiadają.

5. Bez prowizji
Cena prezentowanych projektów jest dokładnie taka, jak w autorskim biurze. Nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji!

6. Kompendium wiedzy
Czytelnicy mają możliwość zadania pytania odnośnie konkretnego projektu. Odpowiedzi na najistotniejsze z nich zamieszczone są na stronie obok opisu projektu.