Dlaczego warto u nas kupić ?

Szukają Państwo gotowego projektu domu? Świetnie trafiliście!


1. Wysoka jakość opracowań
Profesjonalna i funkcjonalna baza projektów, zamieszczona w naszym portalu, ułatwi Państwu wybór spośród bogatej oferty projektów autorstwa uznanych pracowni architektonicznych. Współpracujemy z renomowanymi firmami projektowymi, mającymi na swym koncie tysiące zrealizowanych obiektów! Kupując projekt za pośrednictwem Dom.pl mogą mieć Państwo pewność, że jest on zgodny z aktualnymi rozporządzeniami prawa budowlanego. Świadczy o tym wysoka jakość dokumentacji projektowej i technicznej.


2. Istotne informacje
Mając na względzie wygodę naszych Klientów dokładamy starań, by w zasięgu ręki mieli Państwo informacje o zawartości kupowanego projektu, dopuszczalnych zmianach bez zgody projektanta, by projekt stał się jak najlepiej dostosowany do indywidualnych oczekiwań.


3. Szeroki wybór -ponad 14 000 projektów
Na naszych stronach prezentowanych jest już ponad 14 000 projektów! Baza stale się powiększa - na bieżąco wprowadzamy nowe projekty kolejnych biur, z którymi rozpoczynamy współpracę.


4. Łatwe wyszukiwanie
Przy tak szerokim wachlarzu projektów domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych czy też domków letniskowych, mają Państwo do dyspozycji funkcjonalny system wyszukiwania ze względu na typ domu, wielkość, chęć posiadania kominka, garażu, piwnicy czy też ze względu na szerokość działki, którą Państwo posiadają.


5. Bez prowizji
Cena prezentowanych projektów jest dokładnie taka, jak w autorskim biurze. Nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji!


6. Kompendium wiedzy
Nasi Konsultanci są stale do Państwa dyspozycji. Mogą więc Państwo otrzymać odpowiedź na pytania dotyczące konkretnego projektu, poznać szczegóły transakcji, a także uzyskać pomoc w wyborze właściwego projektu. Warto zaznaczyć, że na łamach naszego portalu mogą Państwo znaleźć również zbiory tekstów, przepisów i ustaw, norm branży budowlanej. Wszystko w jednym miejscu!


Portal Dom.pl i przygotowywana baza projektów to kompleksowa odpowiedź na zapotrzebowanie osób budujących swój wymarzony Dom!